وزش باد شدید و افزایش جزئی دما در تهران

[ad_1]

وزش باد شدید و افزایش جزئی دما در تهران

نتایج پیش بینی کیفیت هوای تهران بر برقراری شرایط کیفی هوای سالم در روز جاری (سه شنبه) دلالت می کند و انتظار می رود با وجود احتمال افزایش نسبی غلظت ذرات معلق در اثر وزش باد بسیار شدید در شبانگاه سه شنبه، وضعیت کیفی هوا در روز چهارشنبه در بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط سالم قرار داشته باشد.


بر اساس نتایج پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای ایستگاه مهرآباد، با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز( ۱۲ اردیبهشت)، در برخی ساعات به‌ویژه در شبانگاه وزش باد بسیار شدید (۱۰ تا ۱۴ متر بر ثانیه) و بارش باران انتظار می‌رود. این شرایط کم و بیش در روز چهارشنبه(۱۳ اردیبهشت) ادامه دارد و برای برخی ساعات وزش باد شدید ( ۸ تا ۱۰ متر بر ثانیه) و بارش پراکنده و خفیف پیش بینی می‌شود همچنین با تداوم این شرایط جوی در روز پنجشنبه (۱۴ اردیبهشت)، وزش باد بسیار شدید طی برخی ساعات و بارش پراکنده به‌ویژه در بعدازظهر دور از انتظار نیست. پارامتر دما طی دو روز آینده افزایش جزئی خواهد یافت.


بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفی هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز۸۸  و در شرایط سالم قرار داشته است.[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *