پیولی: با چنین بازیهایی نمی‌توان پیروز شد

[ad_1]

پیولی: با چنین بازیهایی نمی‌توان پیروز شد

سرمربی اینتر بعد از شکست برابر کروتونه اعتراف کرد که تیمش بازی بدی را به نمایش گذاشت و مستحق شکست بود.


سرمربی اینتر بعد از شکست برابر کروتونه اعتراف کرد که تیمش بازی بدی را به نمایش گذاشت و مستحق شکست بود.

به گزارش  میدیاست، اینتر در هفته سی و یکم رقابت های سری A نتیجه‌ای ناامید کننده به دست آورد و برابر کروتونه با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد تا کار این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بسیار سخت شود.

پیولی در نشست خبری بعد از بازی اعتراف کرد که تیمش عملکرد خوبی از خود نشان نداد. سرمربی اینتر گفت: اشتباهات زیادی را مرتکب شدیم و نتوانستیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. طبیعی است که با این همه اشتباه تیم بازنده می شود. بعد از آن از حریف عقب افتادیم تلاش زیادی کردیم که به بازی برگردیم. باید اعتراف کنم که خوب بازی نکردیم و با چنین نمایشی نمی‌توان به پیروزی رسید.

او ادامه داد: بدون شک شکست تلخی بود و هیچ عذر و بهانه ای نداریم. باید در دیدارهای بعدی جبران کنیم. نمی‌دانم چگونه با وجود بازیکنان خوبی که داریم چنین اشتباهات بچگانه‌ای را مرتکب می شویم. هفته آینده داربی را پیش رو داریم و این بازی بهترین فرصت برای بازگشت به روزهای خوب خود است. باید در این دیدار به پیروزی برسیم.

اینتر با شکست برابر کروتونه با 55 امتیاز به رده هفتم جدول رده بندی سقوط کرد و با تیم سوم که ناپولی است 12 امتیاز اختلاف دارد و با توجه به اینکه تنها 7 هفته تا پایان لیگ باقی مانده نرآتزوری کار سختی برای کسب سهمیه دارد.[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *